hakkımızda

Demse Décor Otel ve ev tekstili dünyasında kendine özgü desen ve renk skalası ile, sektördeki çeşitli çözüm ortakları ile çalışır. Perdelik ve döşemelik kumaş, duvar kaplaması, mobilya ve aksesuarları konusunda uzun yılların verdigi birikim ve tecrübe ile faaliyet gösteren bir firmadır. Demse Décor’ un amacı, yerli ve yabancı en iyi ürünleri, en iyi servisle, en kısa sürede, müşterilerine ulaştırmaktır. ,

Demse Décor kumaş ve duvar kaplamalarında dünyanın en iyi markaları olan Riamo, Antonio Ferre, Alonso Mercader, Vanico (Ispanyol ), Resinflex, Portofino, Trinchero (Italya), Eustergerling , Dekoinde (Almanya), Studioditte ( Hollanda ), Via-tessuto (Yunanistan ), Lesura (Fransa), Vatos , Tapetex (Belçika), Lavmi ( Çek Cumhuriyeti ) Lanark (ABD) firmalarının Türkiye distribütörüdür.

Demse Décor hem yerli koleksiyonu olan, hem ithalatçı hem de distribütör konumunda bir firma olarak, Türkiye çapında geniş bir bayi ağına sahiptir. Mümessili olduğu markaları, Türkiye genelinde bayileri ve Istanbul’daki merkez ve showroom’u vasıtasıyla, müşterilerine ulaştırmaktadır. Demse Décor her geçen gün bu bayi ağını genişleterek ve trendsetter markaları bünyesine katarak, çalışmalarına devam etmektedir. 

Alev almaz perdelik, döşemelik kumaşlar, yüksek performanslı deriler ve akustik duvar kaplamaları ile donattığı otel, ev, konut, rezidans, restoran, sosyal tesis, çağrı merkezi, gökdelen, genel müdürlük ve yat ihtiyaçlarına güncel çözümler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. 

Sepette Ürün Yok.